Förpackning med två enkla kort - Halloween (Fraktfritt)

  • 79 kr

Söta och lite skrämmande på samma gång. Boo Twins kort är perfekta att ge bort, eller behålla själv, till Halloween. De dubbeltryckta korten kommer i 2-pack.

Söta och lite skrämmande på samma gång. Boo Twins kort är perfekta att ge bort, eller behålla själv, till Halloween.

De dubbeltryckta korten i 2-pack är i storlek 10×15 cm och trycks på 300g matt papper för att bibehålla den fina känslan av originalet i akvarell.

Skicka dem till en vän eller rama in dem som små tavlor.

___________________________________

Den här varan är Fjäderlätt, vilket innebär att frakten är gratis. Du kan välja fler saker från kategorin Fjäderlätt och då få alla sakerna levererade utan fraktkostnad (fraktkostnaden dras av i kassan) . Om du däremot vill köpa både Fjäderlätta saker och andra saker är det fraktfritt om du handlar för över 599 kr. Annars kostar frakten 49 kr som vanligt. 

Allt gott!
Mr Humblebee